شورای ولایتی پنجشیر، ٩ عضو دارد که در انتخابات ١٣٩٣، چهار عضو سابق آن توانستند بار ديگر به اين شورا راه پيدا کنند. اشخاص زیر در نتیجه انتخابات داخلی شورای ولایتی پنجشیر، به حیث هیئت ادارى تعيين شدند.
رييس: نجیب الله یعقوبی
معاون: راحله عطایی
منشی: قلندر خان بهادری
١-  ملا محمد فیضی:
ملا محمد فیضی فرزند فیض محمد؛ درسال ١٣٥٢هجری شمسی در ولسوالی پریان ولایت پنجشیر دیده به جهان گشوده است. وی دوره مکتب را در اين ولسوالی به پايان رسانده و درجه لیسانس را دربخش شرعیات از يکى از پوهنتون ها در پاکستان به دست آورده است. او همچنان فارغ پوهنځى حقوق و علوم سیاسی در پوهنتون دعوت در کابل مى باشد. وی قبل از وکالت، در ریاست معارف پنجشیر در مدیریت های مختلف ایفای وظیفه نموده است.
٢- الحاج استاد وحیدالله دژکوهی:
وحیدالله دژگوهی فرزندعزیزالله؛ درسال ۱۳۶۷ خورشیدی درقریه قابزان ولسوالی رخه به دنیا آمده است. موصوف تعلیمات ابتدایی خود را درهمین ولسوالی به پایان رسانده و تا درجه ليسانس در پوهنتون کویت در رشتۀ تاریخ وعلوم سیاسی تحصيل کرده است. دژکوهی یکی از اعضای سابق است که بار دیگر توانست به این شورا را پیدا کند. پیش از عضویت در شورای ولایتی، به حیث معلم در دارالعلوم ولایت پنجشیر ایفای وظیفه می کرد. به کدام حزب سیاسی وابسته نیست.
٣- نجیب الله یعقوبی:
نجیب الله یعقوبی فرزند یعقوب؛ درسال ١٣٦٣ هجرى شمسی در منطقۀ درخیل ولسوالی رخه ولایت پنجشیر دیده به جهان گشوده است. یعقوبی تعلیمات ابتدایی را در مکتب ولسوالی رخه آموخته و فارغ لیسه نادریه کابل است. موصوف در حال حاضر محصل سال سوم پوهنځى حقوق و علوم سياسى در پوهنتون رنا مى باشد. يعقوبى پیشینۀ سیاسی ندارد و پیش از اینکه به شورای ولایتی راه پیدا کند، برای مدت پنج سال به حیث رییس یک شرکت ساختمانی کار کرده است. به کدام حزب سیاسی وابسته نیست.
٤- ویدا سعیدی:
ویدا سعیدی فرزند لعل مرزا؛ درسال ۱۳۴۷ درقریه بابه علی ولسوالی آبشار ولایت پنجشیر به دنیا آمده است. خانم سعیدی تعلیمات ابتدایی و ثانوی خود را در لیسه شبانه غلام حیدرخان در کابل به پایان رسانیده است. موصوف برای مدت دوسال در تعلیم و تربیه معارف کابل وشش سال در وزارت زراعت وظیفه انجام داده است. سعیدی نیز از اعضای سابق شورای ولایتی است که توانست در انتخابات سال روان کرسی خود را در این شورا حفظ کند. به کدام حزب سیاسی وابسته نیست.
٥- قاضی عبدالصمد سلطانی:
عبدالصمد سلطانی فرزند ملا محمد؛ در سال 1353 درقریه متای ولسوالی خنج ولایت پنجشیر به دنیا آمده است. سلطانی تعليمات دینی داشته و شهادتنامۀ صنف ١٢ خود را از مدرسۀ جامعه اثریه پاکستان در سال ١٣٧٥ هجرى شمسى به دست آورده است. سلطانى پس از دو سال تحصيل در مدرسۀ جامع الانوار رخۀ قابضان، در سال ١٣٨٣ وارد پوهنځى شرعيات پوهنتون کابل شد و در سال ١٣٨٦ سند ليسانس گرفت و پس از آن کورس ستاژ قضائيه را در ستره محکمه کابل به پايان رسانيد. سلطانی درسال ١٣٨٧ هجرى شمسی، به صفت عضو علمی و مسلکی معینیت تعلیماتی اسلامی وزارت معارف افغانستان در کمیته امتحانات ایفای وظیفه نموده است. به کدام حزب سیاسی وابسته وابسته نیست.
٦- قلندر خان بهادری:
قلندر خان بهادری فرزند بهادر خان؛ درسال ١٣٥٥ هجری شمسی درمنطقه تندخوى ولسوالی دره ولایت پنجشیر به دنیا آمده است. وی دوره مکتب و تعلیمات اسلامی را در ولسوالی خود به پایان رسانده است. بهادرى وابسته به هېچ حزب سیاسی نیست.
٧- راحله عطایی:
راحله عطایی فرزند سراج احمد باشندۀ قريۀ استانه ولايت پنجشير است که درسال ١٣٥١هجری شمسی، در مرکز پنجشیر به دنیا آمده است. راحله عطایی تعليمات ابتدايى و ثانوى خود را در ليسۀ علم فیض زاد در کابل تکميل نمود و وارد پوهنځى ساينس پوهنتون کابل شد. موصوف در سال ١٣٦٨ مدرک ليسانس خود را به دست آورد. راحله عطايى درحال حاضر محصل پوهنځى حقوق وعلوم سیاسی پوهنتون دانش نیز میباشد. خانم عطایی پيش از اينکه به شوراى ولايتى پنجشير راه پيدا کند، براى مدت ١٢ سال در برنامه همبستگی ملی کار کرده است و در کنار آن، پنج سال نيز به حیث معلم در لیسه نسوان بادقول بازارک پنجشير ايفاى وظيفه کرده است. عطايى يکى از اعضاى فعال جامعه مدنى در ولايت پنجشير نيز بوده است. به کدام حزب سیاسی وابسته نیست.
٨- عزم الدین میرزایی:
عزم الدين ميرزایي فرزند شهيد قوماندان محمد ميرزا شابه، در سال ١٣٥٧ در قريه زنه عمرض ولسوالى حصه اول ولايت پنجشير متولد گرديده است. تعلیمات ابتدایی خودرا در مكاتب پنجشير و دوره ثانوی را در مدرسه امام ابوحنيفه در كابل به پایان رسانده است. موصوف پس از سقوط طالبان در سال ١٣٨١ شامل پوهنځى حقوق وعلوم سياسى پوهنتون کابل شد و در سال ١٣٨٤ به درجه ليسانس فارغ گرديد. ميرزايى پیش از آنکه به شورای ولایتی پنجشیر راه پیدا کند، مصروف کارهای شخصی بود. میرزایی پیشینه سیاسی ندارد.
٩- مولوی یحيی:
مولوی یحيی فرزند حاجی خداداد؛ درسال ١٣٥٠ هجری شمسی در ولسوالی عنابه ولایت پنجشیر به دنیا آمده است. موصوف در مدارس پنجشیر تعليمات ابتدايى را فرا گرفته و سند فراغت از يکى از مدارس دينى در پاکستان دارد. مولوى يحيى، پيش از برنده شدن در انتخابات شوراى ولايتى ١٣٩٣، به حیث امام خطیب مدرسه عنابه ایفای وظیفه کرده است.